Nasi Profesjonaliści

Osoby pracujące w La Loba Fitness to pasjonaci i profesjonaliści. Dobraliśmy dla Was doświadczoną kadrę trenerów i instruktorów, dla których sport, fitness i rehabilitacja to nie tylko praca to pasja i sposób na życie. Pomogą Wam odnaleźć własną, zdrową drogę życia, wybrać zajęcia, które najlepiej będą odpowiadać Waszym wymaganiom. Personel LaLoba Fitness jest dla Was! Świetna atmosfera i komfort jest dla nas wszystkich! Nie bój się pytać jeśli jakaś wątpliwość pojawiła się w Twojej głowie!

Obsługa Klientek

Alicja Wawrzynek - RECEPCJONISTKARECEPCJONISTKA

Alicja Wawrzynek

Z wykształcenia religioznawca, ze zdrowego trybu życia uczyniła religię. Od 25 lat wegetarianka, od niedawna weganka. Sport uwielbia od dziecka. Szczególnie jogę, gimnastykę akrobatyczną i trening funkcjonalny. Entuzjastyczna, życzliwa, chętna do pomocy. Uzależniona od muzyki, książek, filmu i kupowania artystycznej biżuterii.

Dorota Żabińska - managermanager

Dorota Żabińska

Absolwentka Turystyki i Rekreacji AWF Kraków oraz Zarządzania w sporcie. Instruktor rekreacji ruchowej o specjalności fitness, Specjalistka dietetyki- kwalifikacje zawodu dietetyk. Ruch i zdrowy styl życia towarzyszy jej od najmłodszych lat. Biega, jeździ na rowerze, tańczy, wspina się po górach, a w wolnym czasie poświęca się swojej największej pasji – podróżowaniu. Jest serdeczna i otwarta, do każdego klienta podchodzi profesjonalnie i służy swoją wiedzą.

Marlena Kustroń - recepcjonistkarecepcjonistka

Marlena Kustroń

Równie szybko się uczy, co zyskuje sympatię naszych Klientek. Rozwiąże prawie każdy problem. Szybka i energiczna.

Beata Larysz - managermanager

Beata Larysz

Pasjonatka życia, założycielka LaLoby – Klubu dla Kobiet i Dzieci. Poszukiwacz i odkrywca potrzeb Innych. Kocha Badmintona i biżuterię artystyczną. Otwarta na pochwały jak i na opinie i nowe wyzwania aby w LaLobie działo się jeszcze lepiej!

Angelika Tucznio - RECEPCJONISTKARECEPCJONISTKA

Angelika Tucznio

Studentka 4 roku Turystyki i rekreacji na krakowskim AWF-ie. Po godzinach zapalona miłośniczka Karate, które trenuje już od 14 lat. Angelika swoją osobowością i humorem zjednuje sobie rzesze fanek wśród zadowolonych klientek, służy zawsze pomocą i uśmiechem.

Dominika Żak - rececjonistkarececjonistka

Dominika Żak

Świeżo upieczona studentka, pasjonatka zdrowego stylu życia. Bystra i zaradna, potrafi w mgnieniu oka wykonać niejedno zadanie. Zawsze chętna do pomocy, służy promiennym uśmiechem.

Instruktorzy i Trenerzy

Dominika Lalik - instruktor/fizjoterapeutkainstruktor/fizjoterapeutka

Dominika Lalik

Fizjoterapeutka, instruktor fitness oraz nauczyciel metody Pilates, obecnie studentka IV roku Fizjoterapii na krakowskim AWF-ie. Uczestniczka wielu kursów i szkoleń z zakresu fitness, a także metody Pilates. Obecnie, jest w trakcie kursu instruktora treningu personalnego. Zdrowy i aktywny styl życia towarzyszy jej od najmłodszych lat, a zwłaszcza taniec, który odegrał w jej życiu wielką rolę. Podczas zajęć zwraca szczególna uwagę na technikę wykonywanych ćwiczeń, które łączy w kompleksowy i zdrowy trening. Przyznaje, że praca instruktora sprawia dużo radości, szczególnie kiedy widzi efekty ćwiczeń u klientów.

Kasia Bartosiewicz - instruktor / rehabilitantinstruktor / rehabilitant

Kasia Bartosiewicz

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie wydziału Rehabilitacji Ruchowej (kierunek fizjoterapia). Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness oraz Pilates (szkolenie Mat.1; 2). Instruktorka tańca współczesnego. Kasia przez 4 lata trenowała taniec współczesny , tańczyła w zespole ” Forma” Zainteresowanie pilatesem zrodziło się u niej właśnie podczas treningów baletu i tańca. Swoją pasję połączyła z pracą. Uwielbia pracę z kobietami w ciąży oraz z osobami starszymi. Prowadzi zajęcia BPU WAKE UP, Pilates oraz Gimnastyka 50+.

Lidka Kaltenberg - instruktor / rehabilitantinstruktor / rehabilitant

Lidka Kaltenberg

Absolwentka Collegium Medium Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Fizjoterapia. Instruktorka fitness oraz Pilates OM. Uczestniczka wielu szkoleń i kursów z zakresu fizjoterapii min. Szkolenia z użyciem taśm i piłek Thera Band oraz Kursu diagnozowania i leczenia dolegliwości bólowych kręgosłupa ( McKenzii moduły A i B). Pasjonatka zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu. Wierzy, że poprzez, ruch, czujemy się lepiej i jesteśmy zdrowsi. Prowadzi zajęcia Pilates, zajęcia rehabilitacyjne, Fit Mama&Baby, rehabilitacja poporodowa i profilaktykę zdrowia, aby pokazać kobietom, jaki zbawienny wpływ na nasze ciało ma odpowiedni ruch.

Kamila Kretowicz - instruktorinstruktor

Kamila Kretowicz

Absolwentka AWFu w Krakowie. Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness, trener personalny. Od najmłodszych lat pasjonatka sportów zimowych co spowodowało, że ukończyła kurs narciarstwa zjazdowego. Uczestniczka wielu konwencji i szkoleń: między innymi Mobility, Kettlebells. Wciąż pragnie poprawiać swoje umiejętności. Ukończyła kurs dietetyki i suplementacji w sporcie – służy radą w zakresie zdrowego odżywiania. Uważa, że najcięższą pracą jest praca nad samym sobą i własną sylwetką. Prowadzi zajęcia: Płaski Brzuch (nogi/obręcz barkowa) oraz Zdrowy kręgosłup/Stretch.

Ewelina Pach - instruktor/fizjoterapeutkainstruktor/fizjoterapeutka

Ewelina Pach

Mgr fizjoterapii AWF w Krakowie, terapeuta NDT-Bobath dla dzieci, instruktor fitness, pilates i trener personalny. Od dziecka związana ze sportem. Górskie wyprawy i taniec – to co kocha najbardziej. Równie mocno pokochała pracę na sali fitness. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi, jest osobą energiczną i otwartą. Specjalizuje się formach prozdrowotnych - zdrowy kręgosłup, pilates, stretching. Uczestniczka licznych szkoleń i konwencji międzynarodowych akademii fitness (IFAA, EFS, Reebok University). Cały czas podnosi swoje kwalifikacje. Na codzień zajmuje się rehabilitacją dzieci z różnymi zaburzeniami rozwojowymi oraz usprawnianiem pacjentów z dolegliwościami bólowymi. Ogrom wiedzy zdobytej podczas studiów oraz specjalistycznych kursów z dziedziny fizjoterapii pozwala jej na świadome i indywidualne podejście do każdego klienta. Ewelinę charakteryzuje profesjonalizm i nieskończone pokłady energii. Zawsze pogodna, skutecznie motywuje swoich klientów. Służy radą w zakresie treningu zdrowotnego, profilaktyki bólów kręgosłupa oraz rehabilitacji.

Dorota Żabińska - instruktorinstruktor

Dorota Żabińska

Absolwentka Turystyki i Rekreacji AWF Kraków, Instruktor rekreacji ruchowej o specjalności fitness, Specjalistka dietetyki- kwalifikacje zawodu dietetyk. Ruch i zdrowy styl życia towarzyszy jej od najmłodszych lat. Biega, jeździ na rowerze, tańczy, wspina się po górach, a w wolnym czasie poświęca się swojej największej pasji – podróżowaniu. Jest serdeczna i otwarta, do każdego klienta podchodzi profesjonalnie i służy swoją wiedzą.

Roksana Kryk - instruktorka/fizjoterapeutkainstruktorka/fizjoterapeutka

Roksana Kryk

Absolwentka AWF w Krakowie i Policealnej szkoły Masażu na ulicy Królewskiej. Jej pasją jest praca z kobietami, szczególnie fizjoterapia kobiet w ciąży, uro-ginekologia i trening dna miednicy. Stara się stale poszerzać jej wiedze poprzez kursy i szkolenia z zakresu mojego zawodu. Jej celem jest zarażanie ludzi pasją i optymizmem. Ważna jest dla niej również pozytywna atmosfera na ćwiczeniach, jednak przywiązuje szczególną wagę do jakości zajęć i prowadzenia ich na najwyższym poziomie.

Diana Grasza - instruktorinstruktor

Diana Grasza

Absolwentka krakowskiej AWF na kierunku wychowanie fizyczne ze specjalnością korekcja wad postawy. Instruktor rekreacji ruchowej o specjalności fitness, a także snowboard. Uczestniczka wielu szkoleń, kursów, warsztatów oraz konwencji fitness. Jej praca to jednocześnie największa życiowa pasja. Wierzy, że życie to ruch, zły stan fizyczny ma niekorzystny wpływ na ducha, natomiast higiena odżywiania i ćwiczenia fizyczne idą w parze z intelektualną sprawnością. Prowadzi wszelkiego rodzaju zajęcia wzmacniające, wytrzymałościowe, choreograficzne, a także mentalne.

Sylwia Jabłońska - instruktorinstruktor

Sylwia Jabłońska

Absolwentka AWF im. Bronisława Czecha w Krakowie na kierunku nauczycielskim. Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością fitness oraz pływania. Bierze częsty udział w szkoleniach, np. Zdrowy Kręgosłup oraz warsztatach fitness. Od najmłodszych lat związana ze sportem. Pasjonatka aktywnego trybu życia oraz zdrowego żywienia. Mama trójki dzieci, którym również wpaja od najmłodszych lat motto „ruch to zdrowie”. Pragnie zarazić pasją dbałości o swoje ciało i umysł poprzez aktywność ruchową, pokonywanie własnych słabości i radością z każdej kropli wylanego potu podczas zajęć. Chciałabym , aby każda kobieta mogła poczuć się atrakcyjną i pewną siebie. Prowadzi zajęcia: Trening Funkcjonalny oraz BPU Start.

Marcela Kiełt - instruktor / choreografinstruktor / choreograf

Marcela Kiełt

Tancerka, instruktor fitness, pasjonatka siłowni. Szalona osobowość i wulkan energii! Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 4 lat w przemyskim Zespole Tanecznym „Koralik”. Uważa, że taniec jest najpiękniejszą ze sztuk i tą myślą zaraża innych. W Klubie Laloba prowadzi Zumbę, Trening funkcjonalny, Step początki, BPU+, BPU Cardio oraz BPU Start.

Małgosia Leśniak - instruktor / rehabilitantinstruktor / rehabilitant

Małgosia Leśniak

Związana z fitnessem od wielu lat, absolwentka krakowskiej AWF, specjalistka wychowania fizycznego i rehabilitacji ruchowej, uczestniczka wielu szkoleń i konwencji. Pasjonatka aktywnego sposobu spędzania czasu oraz różnych form fitness. Prowadzi zajęcia Gimnastyka 50+, Pilates I, Piłki oraz BPU WAKE UP.

Łukasz Tereszko - instruktor/fizjoterapeutainstruktor/fizjoterapeuta

Łukasz Tereszko

Student krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Fizjoterapia. Instruktor rekreacji ruchowej o specjalności Fitness oraz Kulturystyki, Instruktor Pilates. Łączy wiedzę z zakresu rehabilitacji ruchowej z wiedzą zdobytą na licznych szkoleniach i warsztatach, prowadzonych pod okiem najwybitniejszych specjalistów. Chętnie służy pomocą w zakresie ustalania diety lub programów treningowych. Prowadzi zajęcia TBC i Pilates II.

Iwona Gajko - instruktor jogiinstruktor jogi

Iwona Gajko

Jest dyplomowaną i certyfikowaną (certyfikat IYENGARA 2018) nauczycielką jogi metodą Iyengara o stopniu nauczycielskim Intermediate Junior II (z 13 letnim stażem nauczania). Praktykuje jogę od 2002r, a naucza od 2005r. Regularnie prowadzi zajęcia kursów początkujących, grupy ogólne, średniozaawansowane, zaawansowane, ciążowe i seniorskie na Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Obecnie współprowadzi trening nauczycielski na stopień Introductory II w Sopocie. Posiada uprawnienia i egzaminuje przyszłych nauczycieli w Polsce i za granicą. Z wykształcenia jest magistrem wychowania fizycznego (AWFiS w Gdańsku). Przez wiele lat była instruktorem fitness i jogi w Białymstoku.

Izabela Socha - instruktorinstruktor

Izabela Socha

Instruktorka fitness, aqua fitness, pilates. Wciąż dokształca się w zakresie fitness uczestnicząc w warsztatach, kursach i konwencjach. Sport jest w jej życiu od zawsze, a jej największa pasją jest bieganie. Interesuje się też dietetyką, z której wiedzę wykorzystuje jako dopełnienie zdrowego stylu życia. Jest wulkanem energii, zawsze uśmiechnięta, zaraża optymizmem i miłością do sportu.

Żulieta Czobanowa - instruktor Jogiinstruktor Jogi

Żulieta Czobanowa

Jest absolwentką Filologii Polskiej UJ. Praktykę jogi rozpoczęła w 2008 roku w Bułgarii w jej rodzimym mieście Dobricz pod okiem jej pierwszego mistrza Hatha Jogi. Po powrocie do Polski Żulieta kontynuuje praktykę metodą B.K.S Iyengara. Obecnie jest w trakcie III letniego kursu Instruktorskiego na poziomie Introductory II metody B.K.S Iyengara. Dodatkowo stara się poszerzać wiedzę z zagadnień terapeutycznych w jodze na różnych warsztatach u nauczycieli z Polski i z zagranicy. Prowadząc zajęcia kieruję się empatią: tak żeby dane ćwiczenie było dostosowane I wykonalne dla każdej osoby uwzględniając jej poziom. Jest przekonana, że możemy poprzez regularną praktykę nie tylko rewitalizować nasz kręgosłup, ale i oddziaływać na nasze samopoczucie I stan umysłu. fot. B. Zarycki

Dagmara Misiura - instruktorinstruktor

Dagmara Misiura

Miłośniczka zdrowego i aktywnego trybu życia. Od najmłodszych lat trenowała gimnastykę artystyczną i sportową. Ukończyła liczne kursy i szkolenia fitness (body shape, aerobic, step, stretching...). Ponadto jest międzynarodowym instruktorem BodyArt. Licencję zdobyła w renomowanej szkole Roberta Steinbachera. Od kilku lat realizuje się w grupie taneczno-akrobatycznej Atelie. Kolejną pasją Dagmary jest joga, która pozwala odkryć ciało i umysł na nowo. Ogromny nacisk kładzie na technikę, pracę z energią i oddechem. Ciągle szuka nowych dróg, wzbogaca swoją wiedzę i podnosi kwalifikacje. Dla Dagi największą nagrodą jest zadowolenie i uśmiech na twarzach uczestników zajęć.

Agnieszka Niestój - instruktorinstruktor

Agnieszka Niestój

Certyfikowany instruktor metody Pilates z wieloletnim doświadczeniem w pracy z pacjentami z problemami kręgosłupa . Masażystka sportowa ( KS „Grzegórzecki”) . Ukończyła szkolenia m.in. z zakresu metody Pilates w wielu prestiżowych szkołach. Specjalizuje się w formach body & mind. W swojej pracy wykorzystuje metodę Pilatesa, elementy Szkoły Pleców, trening mięśni dna miednicy oraz ćwiczenia wzmacniające mięśnie środka tzw. core training. Instruktor gimnastyki dla dzieci (praca z dziećmi i młodzieżą w klubach sportowych). Na co dzień propaguje trening funkcjonalny - pomagający funkcjonować w życiu codziennym, w tym również kinezygerontoprofilaktykę oraz ćwiczenia prozdrowotne i profilaktyczne zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Prywatnie jeste fanką sportów walki, sama amatorsko trenuje boks. W życiu wyznaje zasadę, że „ nie ma rzeczy niemożliwych!”. Jej praca to przede wszystkim pasja, dlatego też uśmiech i satysfakcja ćwiczących jest dla niej największym uznaniem i motywacją do ciągłego poszerzania wiedzy.

Emilka Figurniak - instruktor Jogiinstruktor Jogi

Emilka Figurniak

Pasjonatka i nauczycielka jogi (Yoga Siromani). Z wykształcenia mgr sztuki. Związana z jogą od 1996 roku. Nieustannie szlifuje swój warsztat pod okiem wybitnych nauczycieli z Europy, Indii i USA. Wieloletnia asystentka Konrada Kocota. Autorka programów ‘Joga i chromoterapia- harmonia w pracy czakramów’ oraz ‘Joga wyszczuplająca’. Podczas nauczania stawia na wiedzę naukową, połączoną z wsłuchiwaniem się w indywidualne potrzeby każdego z uczestników oraz stwarzanie dobrej atmosfery do wspólnej, radosnej praktyki.

Rehabilitacja i masaże

Dominika Lalik - instruktor/fizjoterapeutkainstruktor/fizjoterapeutka

Dominika Lalik

Fizjoterapeutka, instruktor fitness oraz nauczyciel metody Pilates, obecnie studentka IV roku Fizjoterapii na krakowskim AWF-ie. Uczestniczka wielu kursów i szkoleń z zakresu fitness, a także metody Pilates. Obecnie, jest w trakcie kursu instruktora treningu personalnego. Zdrowy i aktywny styl życia towarzyszy jej od najmłodszych lat, a zwłaszcza taniec, który odegrał w jej życiu wielką rolę. Podczas zajęć zwraca szczególna uwagę na technikę wykonywanych ćwiczeń, które łączy w kompleksowy i zdrowy trening. Przyznaje, że praca instruktora sprawia dużo radości, szczególnie kiedy widzi efekty ćwiczeń u klientów.

Lidka Kaltenberg - instruktor / rehabilitantinstruktor / rehabilitant

Lidka Kaltenberg

Absolwentka Collegium Medium Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Fizjoterapia. Instruktorka fitness oraz Pilates OM. Uczestniczka wielu szkoleń i kursów z zakresu fizjoterapii min. Szkolenia z użyciem taśm i piłek Thera Band oraz Kursu diagnozowania i leczenia dolegliwości bólowych kręgosłupa ( McKenzii moduły A i B). Pasjonatka zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu. Wierzy, że poprzez, ruch, czujemy się lepiej i jesteśmy zdrowsi. Prowadzi zajęcia Pilates, zajęcia rehabilitacyjne, Fit Mama&Baby, rehabilitacja poporodowa i profilaktykę zdrowia, aby pokazać kobietom, jaki zbawienny wpływ na nasze ciało ma odpowiedni ruch.

Roksana Kryk - instruktorka/fizjoterapeutkainstruktorka/fizjoterapeutka

Roksana Kryk

Absolwentka AWF w Krakowie i Policealnej szkoły Masażu na ulicy Królewskiej. Jej pasją jest praca z kobietami, szczególnie fizjoterapia kobiet w ciąży, uro-ginekologia i trening dna miednicy. Stara się stale poszerzać jej wiedze poprzez kursy i szkolenia z zakresu mojego zawodu. Jej celem jest zarażanie ludzi pasją i optymizmem. Ważna jest dla niej również pozytywna atmosfera na ćwiczeniach, jednak przywiązuje szczególną wagę do jakości zajęć i prowadzenia ich na najwyższym poziomie.

Zajęcia dla Dzieci

Paulina Damek - ANIMATORANIMATOR

Paulina Damek

Absolwentka Turystyki i Rekreacji Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie . Instruktor fitness basic, animator strefy dziecięcej. Ogromne zamiłowanie do dzieci spowodowało ukierunkowanie jej dalszego rozwoju . Trener dziecięcy - prowadzi zajęcia ruchowe jak i edukacyjne dla dzieci w różnym przedziale wiekowym uważa że poprzez ruch rozwijamy dużą emocjonalność i wrażliwość dziecka na bodźce zewnętrzne wpływając jednocześnie na lepszy rozwój umysłowy. Taniec to jej największa pasja, zajęcia taneczne dla dzieci są dużym wyzwaniem ale też świetną zabawą jej dominujący styl taneczny to hip hop, szkoli się w tym zakresie poprzez wszelkie warsztaty i kursy . Wielbicielka podróży oraz fotografii oprócz pracy z dziećmi to z ogromną przyjemnością pracuje na rzecz zwierząt jako wolontariuszka w schronisku dla psów i kotów.

Joanna Urbańska - PEDAGOG / ANIMATORPEDAGOG / ANIMATOR

Joanna Urbańska

Studentka 5 roku Psychologii oraz absolwentka studium pedagogicznego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Choreoterapeutka, animatorka dziecięca. W swojej pracy, zarówno z dziećmi, jak i młodzieżą kieruje się indywidualnym podejściem, wspieraniem rozwoju, odkrywaniem potencjału i twórczości. Uważa, że każde dziecko jest wyjątkowe, należy mu tylko stworzyć odpowiednie warunki do tego, żeby mogło się rozwinąć.

Ewa Tisończyk - pedagog / animatorpedagog / animator

Ewa Tisończyk

Ukończyła polonistykę na Uniwersytecie Jagiellońskim i wychowanie przedszkolne na Akademii Ignatianum. Jest też dyplomowanym nauczycielem tańca i certyfikowanym instruktorem masażu Shantala. Wiedzę teoretyczną z zakresu wychowania zbierała na licznych kursach z zakresu zabawy, twórczości i terapii przez sztukę, np. z Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne czy metody wychowania muzycznego Carla Orffa. W Lalobie prowadzi zajęcia rozwojowe dla dzieci od 3 miesiąca roku życia do 4 lat oraz różnego rodzaju kursy, szkolenia i wykłady dla rodziców. Najważniejsze jest dla niej podczas zajęć dobro maluszka, jego rozwój, bezpieczeństwo i radość. Jest zdania, że to rodzice są ekspertami od swojego dziecka, a inni ludzie, pedagodzy, miejsca rozwoju są po to, aby wspierać rodziców, pomagać im zaufać swojej rodzicielskiej intuicji i podrzucać pomysły.

Kosmetyka i Wellness

Agnieszka Niemirowska - kosmetologkosmetolog

Agnieszka Niemirowska

Jestem kosmetologiem i masażystką z dziesięcioletnim doświadczeniem, a także szkoleniowcem w branży SPA. Prywatnie – po prostu mamą i miłośniczką koni. W swojej pracy zajmuję się pielęgnacją twarzy, ciała i duszy, starając się zapewnić klientom w równym stopniu atrakcyjny wygląd i dobre samopoczucie. Moją zawodową pasją są masaże i zabiegi wellness oraz szeroko pojęta eko-kosmetyka.

LaLoba Centrum Kobiet © 2015 | Projekt i wykonanie Wawrzyniec Larysz