50+ i Seniorki


Do poczytania

Taniec Powiązany z Afryką
Zawiąż dziecko w chustę i tańcz!
20 kwietnia

Zapraszamy do udziału w autorskich warsztatach tradycyjnego tańca z Afryki Zachodniej, przeznaczonych dla rodziców z dziećmi w chustach/nosidłach, kobiet w ciąży oraz planujących potomstwo :) Inspirowane baletem afrykańskim choreografie instruktorki- tancerki i podróżniczki Anety Szlachety- zabiorą Was w podróż do źródeł tańca i muzyki, zgodnie z nurtem rodzicielstwa bliskości :)

Warsztaty obywają się przy energetycznej muzyce instrumentów afrykańskich na żywo (m.in. bębny dun dun, djembe, djabara) oraz przy kojących dźwiękach kontrabasu (podczas relaksacji/stretchingu). Za oprawę muzyczną odpowiedzialni będą muzycy Ju Ghan oraz Kuba Lichwa.

Obecny podczas warsztatów certyfikowany doradca noszenia dzieci w chustach i nosidłach- Krakowska Biblioteka Chustowa- pomoże poprawnie i bezpiecznie zawiązać chustę !

20 KWIETNIA (piątek), godz. 12.30-14.00
MIEJSCE: LaLoba Centrum Kobiet
KOSZT: 50 zł
ZAPISY I INFORMACJE:
e-mail: taniec.afro@gmail.com
tel. +48 504 390 061
Ilość miejsc ograniczona!!

-Dlaczego warto tańczyć z nami? :)

RYTMICZNY TANIEC RODZICA Z DZIECKIEM W CHUŚCIE wzmacnia więzi, poczucie bezpieczeństwa, sprzyja rozwojowi maleństwa, relaksuje go i pomaga
wyciszyć się. Jest sposobem na przywrócenie mamom sprawności fizycznej po ciąży i porodzie. Wspólny taniec rodziców z dziećmi integruje i uczy współpracy w grupie, a co najważniejsze jest wspaniałą zabawą!

TANIEC AFRYKAŃSKI wzmaga koordynację ruchową, rozwija świadomość ciała, wyzwala kreatywność, pomaga wyrazić emocje, dodaje pewności siebie, zaspokaja potrzebę naturalnego „kontaktu z ziemią”- przez co wpływa na poczucie własnej wartości!

RYTM I RUCH istnieją od zarania dziejów, całe ludzkie życie jest z nimi związane. Już w brzuchu matki płód tańczy w rytm bicia jej serca. Nie od dziś wiadomo, że muzyka i taniec wpływają na sferę duchową, sensoryczną, motoryczną i intelektualną. Im prędzej rozbudzimy twórczą aktywność u dzieci, tym łatwiej będzie im wyrazić emocje i siebie- w przyszłości.

AFRYKA ZACHODNIA jest jednym z ostatnich miejsc, gdzie taniec i muzyka towarzyszą jej mieszkańcom podczas codziennego życia, czyniąc je radośniejszym i piękniejszym. Afrykanki noszą swoje dzieci w chustach wykonując codzienne prace, ale także śpiewają i tańczą w rytm bębnów, z maluszkami na plecach. Dzięki temu ich dzieci już od najmłodszych lat osłuchują się z muzyką, rytmem, uczestniczą w życiu społeczności. Naśladując ruchy tańczących rodziców- bardzo szybko rozwijają w sobie poczucie rytmu, muzykalność i ciekawość świata.
-------------
Informacje o instruktorach:

ANETA SZLACHETA (Afrotonika Rytm &Ruch)- animatorka kultury, ekolożka, instruktorka tańca afrykańskiego, podróżniczka, mama Rozalki, którą motała w chustę od urodzenia i z którą tańczyła, będąc w ciąży. Inspiruje się kulturą Afryki Zachodniej, do której podróżuje ucząc się tańca u źródeł od najlepszych tancerzy baletów afrykańskich (Gwinea/ Mali) oraz tradycyjnego tańca z wiosek regionu Hamana (Gwinea Górna). Podczas swoich kilkumiesięcznych wypraw, wielokrotnie miała okazję przyjrzeć się bliżej codziennemu życiu, rozmaitym festiwalom, ceremoniom oraz zwyczajom mieszkańców wiosek i miast Afryki Zachodniej. Prowadzi liczne warsztaty tańca dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Pomysłodawczyni i organizatorka festiwalu "Freaki Afryki". Występowała na wielu scenach w kraju i za granicą ( m.in Rosja, Francja, Szwajcaria, Włochy, Austria, Niemcy, Czechy, Litwa) z tancerzami światowej klasy, takimi jak Babara Bangoura Fakoly (Gwinea), Tahirou Djembe Ouedraogo (Burkina Faso), Seckou Keita (Senegal), Adama Dembele (Burkina Faso), Harouna Dembele (Burkina Faso), Italo Sylla (Gwinea) i wieloma innymi. Taniec afrykański wykorzystuje w różnorodnych projektach, m.in teatrze tańca, pokazach z ogniem, street artcie. Tancerka zespołu CBB Ensemble.

JUGHAN MUSIC- muzyk instrumentalista, kontrabasista, producent muzyczny, kompozytor, performer, podróżnik, animator kultury. W swojej twórczości łączy elementy jazzu, elektroniki, muzyki klasycznej i eksperymentalnej, nie pozostając również obojętnym wobec tradycji folkowej. Jego styl ewoluował poprzez współpracę z takimi zespołami jak: Matplaneta, Kanał Audytywny, Mazzoll Arythmic Perfection, Andrzej Przybielski, The Jazz Statues i wieloma innymi. Obecnie członek wędrownej grupy Mombé, zespołu Sewo Kaffo oraz Moon Hoax.

KUBA LICHWA-- Miłośnik afrykańskiej nuty, na bębnach gra od 2007 r. Muzykę djembe i dundun zgłębiał u boku Zbigniewa “Lolka” Pawłowskiego i Kuby Pogorzelskiego. Brał udział i akompaniował w niezliczonych warsztatach djembe i tańca afro prowadzonych przez afrykańskich mistrzów. W 2011r. odbył podróż do Afryki Zachodniej. Odwiedził Mali, Gwineę, Gambię i Senegal, gdzie miał okazję grać na imprezach, ceremoniach, próbach baletów i na weselach. Pod okiem mistrzów poznawał kulturę, tradycję i technikę gry na djembe i dundunach. Jego nauczycielem jest np. Makan Kone, znakomity solista Ballet du District de Bamako. Współpracuje ze Strefą Rytmu i City Bum Bum. Na co dzień, w Rytmotece, prowadzi regularne lekcje gry na djembe we Wrocławiu oraz warsztaty plenerowe w całej Polsce.
KRAKOWSKA BIBLIOTEKA CHUSTOWA- Krakowska Biblioteka Chustowa jest społeczną inicjatywą, która ma ułatwić rodzicom dostęp do chust i nosideł ergonomicznych (można je u nas nieodpłatnie wypożyczyć i przetestować). Organizujemy imprezy towarzyskie, warsztaty chustowe i nosidłowe, pogadanki. Jesteśmy doradczyniami noszenia ClauWi, dzielimy się pasją do noszenia dzieci

czytaj...


Dzisiejsze zajęcia

 • 9:00 - Joga ogólna
 • 9:30 - Hopsasanki 45 min / 3 godz
 • 10:00 - Forma50+ Pilates Rehabilitacyjny + trening mięśni dna miednicy
 • 11:00 - Fit Mama&Baby
 • 12:00 - Pilates poporodowy
 • 16:00 - BPU Start
 • 17:00 - BPU+
 • 18:00 - Joga ogólna
 • 19:00 - Sztangi
 • 20:00 - BPU/Step
 • 21:00 - Pilates+Stretch

  Zapisz się na zajęcia


Galeria zdjęć


Polecamy

Wakacje z Jogą
16-21 września w Nieprześni

Jak co roku LaLoba zabierze Cię na Wakacje z Jogą które odbędą się w pięknym dworku w Nieprześni w dniach 16-21.09.18

Joga na wakacje to świetny pomysł, aby zregenerować ciało i umysł oraz naładować akumulatory. Joga daje siłę, ale także wycisza i relaksuje. Odstresowuje. Spędź z nami ten czas!

Co w programie:
2 x dziennie po ok 1,5 h zajęć jogi Iyengara, pranayamy i relaksacji w dźwiękach mis (joga dla poczatkujących i śrdniozaawansowanych)
3 wegetariańskie posiłki dziennie przygotowywane z ekologicznych produktów z własnego ogródka
2 x warsztaty gotowania
2 x nauka i spacer Nordic Walking
masaże ajuwedyjskie
wieczorki filmowe
ognisko
wyjazd do winnicy z degustacją - dodatkowo płatne 35 zł

Cena first minute do 30.05.18 r - 1350 zł

Cena za cały wyjazd – pobyt w pokoju 2-3 osobowym: 1600 zł.
Cena za pokój jednoosobowy dopłata 70 zł/dzień

10% zniżki dla tych z was co już z nami ‚wakacjowali’ (od ceny regularnej)

Rezerwacja dokonuje się tylko po wpłacie zaliczki 600 zł, wpłata do 5 dni od rezerwacji na konto lub w LaLobie. Nr konta: LaLoba: 62114020040000300266747113 z dopiskiem „joga wyjazdowa + imię i nazwisko”
Zaliczka nie będzie zwracana w przypadku rezygnacji z wyjazdu po 30.08. Reszta opłaty wymagana jest do zapłaty w Centrum LaLoba lub na miejscu.

Prowadząca:
Emilka Figurniak – Pasjonatka i nauczycielka jogi (Yoga Siromani). Z wykształcenia mgr sztuki. Związana z jogą od 1996 roku. Nieustannie szlifuje swój warsztat pod okiem wybitnych nauczycieli z Europy, Indii i USA. Wieloletnia asystentka Konrada Kocota. Autorka programów ‘Joga i chromoterapia- harmonia w pracy czakramów’ oraz ‘Joga wyszczuplająca’. Podczas nauczania stawia na wiedzę naukową, połączoną z wsłuchiwaniem się w indywidualne potrzeby każdego z uczestników oraz stwarzanie dobrej atmosfery do wspólnej, radosnej praktyki.
Emilia Figurniak ma wiele talentów i pasji, podczas wyjazdu zaprasza także na masaże głowy. Jest to masaż wykonywany z użyciem olejów indyjskich masaż punktów refleksorycznych twarzy i głowy. To technika masażu pochodzącą z Indii. Masaż ten stymuluje cyrkulację krwi, pobudza cebulki włosowe, zmniejsza problemy z zasypianiem, migrenami, oczyszcza zatoki, usuwa ból głowy i karku. Ma działanie głęboko odprężające i oczyszczające. Jedna sesja to koszt 50 zł. Zapisy na miejscu.

Warsztaty kulinarne przygotuje Wawrzyniec i Beata Larysz, pasjonaci dobrej i naturalnej kuchni. Będzie na pewno smacznie, autorsko, kolorowo, zdrowo i w duchu slow food.

Zapraszamy po więcej informacji: tel: Beata: 602 603 789 lub e-mail:biuro@lalobacentrum.pl

Do zobaczenia na wakacjach.

Emilka, Beata i Wawrzyniec

więcej...

Aktywne wakacje w Nieprześni
20-26 sierpnia

Planujesz urlop? Chcesz spędzić fantastyczne wakacje w przyjaznym gronie kobiet z bezpiecznymi zajęciami prozdrowotnymi na miarę Twoich możliwości?

LaLoba Centrum jak co roku organizuje wyjazd dla kobiet w każdym wieku, które potrzebują 'dobrego' wypoczynku i pozytywnej energii w pięknym dworku, w dobrym towarzystwie, z wyśmienitym jedzeniem i zielenią dookoła :-)

Zapraszamy Cię na "Aktywne wakacje dla kobiet"
od 20 do 26.08.2018 do Nieprześni

Relaksacja, zdrowie, wzmacnianie, odżywianie

Ramowy plan dnia - Ty decydujesz z czego skorzystasz (szczegóły podamy niebawem, na razie tak zaplanowałyśmy)

8:00 - 8:30 Aktywny poranek - pobudka, rozciąganie, oddychanie
8:30 Śniadanie - szwedzki bufet
10:30 - 12:00 Pilates/body art/ zdrowy kregosłup/ mobilty (dla każdego)
13:00 Obiad - szwedzki bufet
14:30 warsztaty kulinarne/ dietetyczne/ Dysfunkcje dna miednicy
16:00 Funkcjonalny Trening prozdrowotny (średnia intensywność - dla tych co chcą mocniej)
18:00 Kolacja
20:00 - 21:00 Stretching/ relaksacja/ trening dna miednicy/ salsa solo/ bachata

dodatkowo w cenie:
Koncert tybetańskich mis i gongu
Konsultacja z fizjoterapeutą dotycząca dna miednicy dla każdej osoby
- wyjazd do winnicy z degustacją win dodatkowo 30 zł

Zajęcia poprowadzi nasza wyjątkowa instruktorka i rehabilitantka Dominika Lalik, która jest certyfikowaną instruktorka pilates, trenerem personalnym. Specjalizuje się w rehabilitacji urogineologicznej, a do tego jest świetną tancerką :-)

Cena za cały pobyt: 1780 zł

Cena za osobę towarzyszącą (bez zajęć) - 1200 zł

* Cena first minute do 30.04 - 1580 zł - wymagana wpłata zaliczki 50%
* Pobyt w pokoju 2 – 3 osobowym (dopłata do pokoju 1 os. 70 zł/doba)
*Wyżywienie wegetariańskie: 3 posiłki plus napoje i przekąski
* dojazd we własnym zakresie - Nieprześnia znajduje się koło Bochni, 40 km od Krakowa

Zaliczkę, która jest rezerwacją miejsca należy wpłacić na konto LaLoba nr: 62114020040000300266747113

Masz więcej informacji czy pytań? Zadzwoń do Beata tel: 602 603 789

więcej...

Nowe Studio LaLoba
Studio treningu personalnego i fizjoterapii

Mamy dla Was świetną wiadomość!

Chcąc spełnić rosnące oczekiwania wobec indywidualnej opieki nad Waszym zdrowiem, od 1.02 rozszerzamy naszą ofertę o kameralne STUDIO TRENINGU PERSONALNEGO I FIZJOTERAPII!
Od teraz będzie się Wami opiekowało 6 rehabilitantów oraz 3 trenerów personalnych!

Nowy lokal mieści się kilkadziesiąt kroków od obecnej LaLoby przy ul. Dauna 103. Do Waszej dyspozycji oddajemy salę do treningu personalnego i rehabilitacji oraz gabinet masażu i fizjoterapii.

Co Wam oferujemy w ramach fizjoterapii:
* rehabilitacja bólowa
* badanie, diagnostyka, terapia dysfunkcji kręgosłupa (szyjnego, piersiowego, lędźwiowego, krzyżowego)
* rehabilitacja uroginekologiczna:
– nietrzymanie moczu
– bolesne miesiączki
– endometrioza
– bóle pochwy, pochwicę, wulwodynię lub po bóle nacięciu krocza
– bolesne współżycia
* terapia dla kobiet w ciąży
* terapia poporodowa
* indywidualne prowadzenie ciąży
* opracowanie blizny np po cesarskim cięciu
* terapia manualna i tkanek miekkich
* terapia powięzi
* masaż leczniczy i relaksacyjny
* kinesiotaping
* oraz wiele innych technik.

Oferujemy także TRENING PERSONALNY przygotowany specjalnie dla Ciebie!

Chcesz schudnąć, poprawić sylwetkę, a przy okazji zadbać o zdrowie i energię?
A może nie wiesz od czego zacząć Twoją przygodę z fitnessem, zdrowym trybem życia?
Albo nie chcesz ćwiczyć w klubie tylko w kameralnym ustronnym Studio?

Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z aktywnością fizyczną ale nie wiesz jak ją zaplanować, nie wiesz jakie zajęcia wybrać, jakie ćwiczenia są dla Ciebie bezpieczne - przyjdź i skorzystaj z bezpłatnej konsultacji trenerskiej. Nasza trenerka przeprowadzi z Tobą wywiad, oceni Twoja postawę ciała oraz jego parametry, pomoże ustalić realny cel i być może pomoże Ci obrać drogę do jego osiągnięcia! Na konsultacji będziesz miała możliwość wykonać próbny trening i przekonać się czy warto podjąć działania ku lepszej formie i zdrowiu. Wykorzystaj okazję i sprawdź jak zadziała na Ciebie indywidualny trening dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości.

 
LaLoba Centrum, ul. Dauna 113, Kraków, tel: 666 290 333
lub mail: rezerwacja@lalobacentrum.pl

Do zobaczenia!

więcej...

Dbasz o ciało na ćwiczeniach?
Pora zadbać o skórę!

Dbasz o ciało na ćwiczeniach? Pora zadbać o skórę!

Body boom to niezwykły kosmetyk będący odpowiedzią na nasze największe zmory – niechciany cellulit i rozstępy! Duża wydajność (opakowanie 200g starcza nawet na parę miesięcy), tylko naturalne składniki, wielokrotne nagradzany w plebiscytach – sprawiają, że Body Boom ma już rzeszę oddanych fanek, a te które miały okazję go spróbować potwierdzają jego skuteczność.

Jak działa?

Główną bazą peelingu jest kawa ROBUSTA, która dzięki zawartości kofeiny skutecznie rozgrzewa i wspomaga pozbycie się cellulitu. Oprócz tego działa przeciw starzeniu się komórek skóry, usuwa z nich toksyny a także pobudza krążenie krwi. Kolejnymi składnikami są: sól himalajska, brązowy cukier – odpowiedzialne za utrzymanie odpowiedniego nawodnienia oraz oczyszczenia z toksyn i innych zbędnych składników. Oleje makadamia, arganowy i olejek migdałowy to składniki, które nawilżają i odżywiają skórę, pomagają wyrównać jej koloryt i redukują zmarszczki. Witamina E – zwana witaminą młodości jest kolejnym elementem poprawiającym poziom nawodnienia skóry, ale także poprawiającym jej wygląd i usuwający plamy pigmentacyjne.

To nie wszystko! Każdy z peelingu ma swój niepowtarzalny aromat!

Spróbuj 7 smaków: mango, kokos, truskawka, mięta, banan, grejpfrut, original ( kawa)

 

Duże opakowanie: 200g – 65 zł

Małe opakowanie: 30g -14 zł

więcej...

Nowy rozkład zajęć oraz cennik

Drogie Klubowiczki!

Z początkiem roku, od 1 lutego, wprowadzamy trochę nowości w naszym harmonogramie zajęć. Zapraszamy do zapoznania się z nowym grafikiem.

Zapisz się już dziś za pomocą swojego panelu lub poprzez formularz.

Zachęcamy również do korzystania z aplikacji mobilnej:
– wersja dla androida
– wersja dla iOS

więcej...

LaLoba od Kuchni

<strong>Marokańska zupa</strong> z soczewicy z konfiturą z czerwonej cebuli
Przepis na życzenie uczestniczek warsztatów Jogi 21-22 lutego. Rozgrzewająca, aromatyczna zupa z niedocenianej soczewicy...
<strong>Tarta porowo-rozmarynowa</strong>
Na życzenie Drogich Pań przepis na tartę z wieczoru andrzejkowego. Ekonomiczna i bardzo pożywna tarta z popularnym porem....

LaLoba od Kuchni

<strong>Marokańska zupa</strong> z soczewicy z konfiturą z czerwonej cebuli
Marokańska zupa z soczewicy z konfiturą z czerwonej cebuli

Przepis na życzenie uczestniczek warsztatów Jogi 21-22 lutego. Rozgrzewająca, aromatyczna zupa z niedocenianej...

<strong>Tarta porowo-rozmarynowa</strong>
Tarta porowo-rozmarynowa

Na życzenie Drogich Pań przepis na tartę z wieczoru andrzejkowego. Ekonomiczna i bardzo...

Klientki o nas

 

Moja „przygoda” z Lalobą trwa już przeszło trzy lata i nie chciałabym jej przerwać. Początek był prozaiczny: problemy z kręgosłupem zmotywowały mnie do szukania miejsca, w którym mogłabym bezpiecznie i systematycznie ćwiczyć w zakresie dostosowanym do swoich możliwości. Równocześnie chciałam miło spędzić czas poświęcony na ćwiczenia.
Odwiedziłam kilka klubów prowadzących różnorodne zajęcia ruchowe dla seniorów, aż w końcu dotarłam do Laloby i … zostałam.
W pierwszej chwili, oprócz bardzo miłego przyjęcia, ujęła mnie kameralność tego miejsca. Stopniowo poznawałam bogatą ofertę Klubu i utwierdzałam się w przekonaniu, że mój wybór to przysłowiowy „strzał w dziesiątkę”. Miła i profesjonalna kadra, ciekawie prowadzone zajęcia, cały wachlarz usług dodatkowych. Ciepła, rodzinna atmosfera, no i kameralność, która jest ważnym atutem kształtującym klimat tego miejsca.

Gorąco polecam.
Maja Radzik, 61 lat

Klientki o nas

Moja „przygoda” z Lalobą trwa już przeszło trzy lata i nie chciałabym jej przerwać. Początek był prozaiczny: problemy z kręgosłupem zmotywowały mnie do szukania miejsca, w którym mogłabym bezpiecznie i systematycznie ćwiczyć w zakresie dostosowanym do swoich możliwości. Równocześnie chciałam miło spędzić czas poświęcony na ćwiczenia.
Odwiedziłam kilka klubów prowadzących różnorodne zajęcia ruchowe dla seniorów, aż w końcu dotarłam do Laloby i … zostałam.
W pierwszej chwili, oprócz bardzo miłego przyjęcia, ujęła mnie kameralność tego miejsca. Stopniowo poznawałam bogatą ofertę Klubu i utwierdzałam się w przekonaniu, że mój wybór to przysłowiowy „strzał w dziesiątkę”. Miła i profesjonalna kadra, ciekawie prowadzone zajęcia, cały wachlarz usług dodatkowych. Ciepła, rodzinna atmosfera, no i kameralność, która jest ważnym atutem kształtującym klimat tego miejsca.

Gorąco polecam.
Maja Radzik, 61 lat

Dobierz odpowiednie zajęcia dla Siebie!

Praktyczny przewodnik po zajęciach, wykresy, charakterystyka zajęć, szczegółowe opisy, instruktorzy.

Harmonogram zajęć dla Seniorek

Aby się zapisać kliknij na wybrane zajęcia i wybierz zapisz się na zajęcia lub zadzwoń 666 290 33312 425 62 71


poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobota
9:00
10:00
18:00
19:30
20:30
21:00

poniedziałek

 • Forma50+ Gimnastyka

  Forma 50+ Vital

  Mocne ciało i ekspresja ruchu. Zajęcia z wykorzystaniem obciążeń zarówno taśm, ciężarków jak i własnego ciała. Wraz z wiekiem następuje spadek masy mięśniowej, a co za tym idzie osłabienie ciała. Właśnie trening z obciążeniem jest świetnym sposobem na odwrócenie tego stanu, na zwiększenie siły i poprawę niektórych problemów zdrowotnych. Zastosowane w treningu obciążenia sprzyja zatrzymywaniu wapnia i zapobiega zrzeszotnieniu kości, wspaniale kształtuje całe ciało. Trening wzmacniający, przeznaczony dla każdego kto chce posiadać jędrne, mocne  i sprawne ciało .
  9:00 do 10:00 Kasia Bartosiewicz

  Kasia Bartosiewicz

  people kasia

  Tempo 1/2
  Sala A
  zapisz się na zajęcia
 • Pilates 50+

  Specjalny, kompleksowy system ćwiczeń dzięki któremu usprawnisz kondycję całego kręgosłupa, mobilizując go i  wzmacniając mięśnie przykręgosłupowe jak i  te głęboko położone na dnie miednicy. Unikalna forma połączenia jogi i  ćwiczeń izometrycznych, których celem jest rozciągnięcie i  wzmocnienie wszystkich mięśni ciała bez ich nadmiernego rozbudowania, odciążenie kręgosłupa, poprawa postawy ciała, obniżenie poziomu stresu. Ruch połączony z  rytmem wdechów i  wydechów, wykonywany przy spokojnej, relaksacyjnej muzyce. Skuteczny sposób na smukłą sylwetkę. Ponadto jest to metoda mającą na celu stworzeniu równowagi w ciele. Jest treningiem „dobrego samopoczucia”. Wpływa na to jak wygląda ciało, jak je odczuwamy i  jak ono pracuje. Ćwiczenia bez stresu i  męki. Fizjoterapeuci i  osteolodzy określają tę metodę jako jedną z  najbezpieczniejszych form aktywności ruchowej. Zajęcia dla każdego, bez wglądu na wiek i  zaawansowanie. Ta forma ruchu jest bardzo bezpieczną formą polecaną także osobom po kontuzjach.

  18:00 do 19:00 Kasia Bartosiewicz

  Kasia Bartosiewicz

  people kasia

  Tempo 1
  Sala A
  zapisz się na zajęcia
 • Pilates z treningiem dna miednicy 19:30 do 20:30 Kasia Bartosiewicz

  Kasia Bartosiewicz

  people kasia

  Tempo 1
  Sala B
  zapisz się na zajęcia

wtorek

środa

 • Forma 50+Gimnastyka rehabilitacyjna 9:00 do 10:00 Roksana KrykAbsolwentka AWF w Krakowie i Policealnej szkoły Masażu na ulicy Królewskiej. Jej pasją jest praca z kobietami, szczególnie fizjoterapia kobiet w ciąży, uro-ginekologia i trening dna miednicy. Stara się stale poszerzać swoją wiedzę poprzez kursy i szkolenia z zakresu jej zawodu. Jej celem  jest zarażanie ludzi pasją i optymizmem. Ważna jest dla niej również pozytywna atmosfera na ćwiczeniach, jednak szczególną wagę przywiązuje do jakości zajęć i prowadzenia ich na najwyższym poziomie.
  Tempo 1
  Sala A
  zapisz się na zajęcia

czwartek

piątek


kolor obrazuje intensywność zajęćMiejsce Przyjazne Seniorom

Doceniono nas w 2011, 2012, 2013 i 2014 roku.
Dziękujemy.

miejsceps

LaLoba Centrum Kobiet © 2015 | Projekt i wykonanie Wawrzyniec Larysz