50+ i Seniorki


Do poczytania

Zbawienne działanie sauny IR
odkryj tajniki podczerwieni

Infrared sauna cabin

Nowy rodzaj sauny gdzie ciepło uzyskujemy z promieni podczerwonych IR ma działanie nie tylko relaksujące, ale też lecznicze!

O ile działanie tradycyjnej sauny można nazwać prozdrowotnym, to wpływ seansu w kabinie IR (inaczej na podczerwień) określany jest jako leczniczy, ze szczególnym zastosowaniem w rehabilitacji. Do ogrzewania ciała wykorzystywane są promienie podczerwone - zamiast tradycyjnych pieców stosowane są ceramiczne promienniki podczerwieni. Niższa temperatura wewnątrz kabiny (35–60°C) pozwala korzystać z niej także osobom starszym oraz tym, które mają kłopoty z krążeniem. Ponadto seans w saunie to szybsza utrata zbędnych kilogramów! W ciągu 30-minutowego seansu możemy spalić nawet do 600 kcal. Kabina działa upiększająco i oczyszcza organizm z toksyn.

Jak działa sauna infrared?

Lecznicze działanie promieniowania podczerwonego polega na wywoływaniu w tkance biologicznej reakcji termicznych. To dobroczynne promieniowanie łagodzi, a nawet likwiduje bóle mięśniowe, leczy kontuzje, stany zapalne, zaburzenia krążenia. Promieniami podczerwonymi można leczyć choroby skóry, mięśni, rwę kulszową, wysokie ciśnienie krwi, stres, zmęczenie, reumatyzm, ból głowy, artretyzm, bezsenność, przeziębienia. Podczerwień korzystnie działa na układ oddechowy, sercowo-naczyniowy, na gospodarkę wodno-elektrolitową, pracę nerek i wielu innych gruczołów, obniża napięcie mięśni. Zmniejsza także pobudliwość nerwową, działa uspokajająco. Ponadto promieniowanie podczerwone oczyszcza skórę i tkanki podskórne z toksyn, wspomaga odchudzanie. Terapia fizykoterapeutyczna pomaga w podniesieniu odporności, zmniejszeniu odczuwanego bólu i szybszemu powrotowi do zdrowia! Jeśli nigdy nie korzystałaś z tego rodzaju sauny – wypróbuj.

Dodatkowe zalety:
Detox
skuteczna penetracja fali IR w trakcie procesu pocenia powoduje oczyszczanie organizmu (pozbywanie się nadmiaru tłuszczu, cholesterolu, kwasów i metali ciężkich oraz związków toksycznych).
Lifting skóry działanie fali IR wpływa korzystnie na usuwanie martwego naskórka, opóźnia proces starzenia się, redukuje cellulit. Oczyszczona skóra łatwiej wchłania dobroczynne właściwości zawarte w balsamach i kremach (kuracje odmładzające, przeciwzmarszczkowe).
Przeziębienia fala IR wpływa korzystnie na efekty leczenia pierwszych objawów grypy i przeziębienia, a także skutecznie leczy przewlekłe zapalenie zatok.
Rozgrzewka penetracja fali IR stanowi doskonałą rozgrzewkę przed masażami, zabiegami rehabilitacyjnymi oraz ćwiczeniami sportowymi.
Kontuzje są zalecane przez lekarzy w leczeniu schorzeń aparatu ruchowego.
Zakwasy osobom, które ćwiczą nieregularnie lub źle oceniły swoje możliwości pozwala łagodzić uciążliwe bóle mięśniowe.
Stres działanie fali podczerwonej wpływa korzystnie na zmniejszenie napięć stresowych, bezsenność oraz poprawę samopoczucia.
Komfort termiczny fala IR stymuluje temperaturę wewnątrz organizmu-eliminowanie efektu przenikliwego zimna, dreszczy lub tzw. zimne stopy.

Zapraszamy do LaLoba Centrum Kobiet.

 


czytaj...


Dzisiejsze zajęcia

 • 10:00 - Urodziny dla dzieci

  Zapisz się na zajęcia


Galeria zdjęć


Polecamy

Bezpłatne konsultacje uroginekologiczne
sobota 22.07
Park Bednarskiego

Zapraszamy na Piknik Krakowski na bezpłatne konsultacje z fizjoterapeutką.

Czekamy na Ciebie w Parku Bednarskiego w namiocie LaLoby.

Czy wiesz, że 1/3 Polek cierpi z powodu dysfunkcji dna miednicy mniejszej. Związane jest to z brakiem świadomości, wiedzy i profilaktyki. Zbyt późne zgłoszenie się do lekarza, może spowodować, że jedynym rozwiązaniem problemu będzie obciążająca operacja. Dzięki dobrze przeprowadzonemu treningowi i rehabilitacji możesz zminimalizować ryzyko wystąpienia nietrzymania moczu, obniżenia narządów rodnych oraz poprawić jakość swojego życia seksualnego. Zadbaj o swoje dno miednicy. Zacznij od konsultacji z fizjoterapeutą z naszego LaLoba Centrum Kobiet zajmującym się tematem uroginekologii.

Specjalnie dla Was zorganizowałyśmy kolejną akcję badań profilaktycznych!

Konsultacje są dla:
- wszystkich chętnych kobiet, które chcą dowiedzieć się na temat mięśni dna miednicy, niezależnie od wieku
- kobiet, które podejrzewają dysfunkcje tych mięśni (w ankiecie minimum 1 tak) - wypełnij ankietę przed spotkaniem - dostępna na pikniku
- kobiet, które niedawno rodziły i chcą ocenić stan mięśni dna miednicy oraz rozstęp mięśni prostych brzucha
- kobiet w ciąży, które chcą zapobiegać powikłaniom poporodowym
- kobiet, które mają pytania do fizjoterapeuty uroginekologicznego
- kobiet i mężczyzn którzy cierpią na bóle kręgosłupa lędźwiowego

Konsultacje będą prowadzone przez przeszkoloną i wykształconą w tej specjalizacji fizjoterapeutkę Roksana Kryk

Nie wymagamy zapisów - zgłoś się do naszego namiotu.
Masz pytania- zadzwoń: 602603789
sobota 22; 29.07 i 5.08 od godz 11:00

O 11:30 zapraszamy na zajęcia jogi
o 13:00 możesz dołączyć na zajęcia Pilates dla kręgosłupa na trawie - zabierz matę albo przyjdź wcześniej aby ja wypożyczyć.
A od 10:30 na naszym stoisku także zabawy rozwojowe dla dzieci, malowanie buzi i inne atrakcje

Do zobaczenia w Parku Bednarskiego

LaLoba Team

więcej...

Nietrzymanie moczu i inne problemy uro-ginekologiczne
zapisz się na konsultację

Nietrzymanie moczu – problem co trzeciej kobiety? Tak wygląda statystyka w Polsce, dlatego warto przyjrzeć się sobie i problemowi.

Dno miednicy to swoisty „hamak”, który utrzymuje od spodu nasz tułów i stabilizuje narządy wewnętrzne. Jest on przymocowany jest do spojenia łonowego, kości guzicznej i guzów kulszowych stanowiących rusztowanie dla tych mięśni. Podczas ciąży bądź zwiększonej masy ciała dno miednicy staje się bardziej obciążone. Ciężar który napiera na „hamak”- czyli dno miednicy, powoduje przeciążenie tych mięśni a w konsekwencji ich ­osłabienie i nieprawidłową pracę.

Dlaczego tak dużo kobiet ma problem z nietrzymaniem moczu? Bo zbyt późne zgłoszenie się do lekarza czy fizjoterapeuty, może spowodować, że jedynym rozwiązaniem problemu będzie obciążająca operacja. Dzięki dobrze przeprowadzonemu treningowi i rehabilitacji możesz zminimalizować ryzyko wystąpienia nietrzymania moczu, obniżenia narządów rodnych oraz poprawić jakość swojego życia seksualnego. Zadbaj o swoje dno miednicy. Zacznij od konsultacji z fizjoterapeutą zajmującym się tematem uro-ginekologii.

Konsultacje dla: 
- wszystkich chętnych kobiet, które chcą zbadać stan swoich mięśni dna miednicy
- kobiet, które podejrzewają dysfunkcje tych mięśni (w ankiecie minimum 1 tak) - wypełnij ankietę na recepcji lub pobierz tutaj:
- kobiet, które niedawno rodziły i chcą ocenić stan mięśni dna miednicy oraz rozstęp mięśni prostych brzucha
- kobiet w ciąży, które chcą zapobiegać powikłaniom poporodowym
- kobiet, które mają pytania do fizjoterapeuty uro-ginekologicznego

JAK DBAĆ O DNO MIEDNICY NA CO DZIEŃ?

To w jaki sposób wykonujemy codzienne czynności również ma wpływ na mięśnie dna miednicy. Pamiętaj więc o kilku drobnych

wskazówkach:

– nie korzystaj z toalety „na zapas”,

– unikaj parcia podczas wypróżniania pęcherza,

– unikaj długiego wstrzymywania moczu i jego zalegania

w pęcherzu,

– nie wstrzymuj moczu podczas sikania,

– napnij dno miednicy po opróżnieniu pęcherza,

– jeśli masz problem z nietrzymaniem moczu nie ograniczaj przyjmowanych płynów.

– dbaj o prawidłową postawę i aktywność

Jeśli podejrzewasz u siebie choć najmniejszy problem skontaktuj się nami. Nasze rehabilitantki - Roksana Kryk lub Dominika Lalik pomogą Ci znaleźć rozwiązanie.

Zarezerwuj wizytę - wizyta rozpoznawcza trwa 1 h, terapeutki przeprowadzą badanie (także per vagina) i określą stan twoich mięśni i problemu. Od razu przejdziecie do omówienie możliwości terapii oraz do samej terapii.

Zapraszamy do zapisów: tel: 666 290 333 lub rezerwacja@lalobacentrum.pl


więcej...

Wakacje z jogą
6-12.08 Beskid Mały

Planowanie wakacji to jedna z fajniejszych czynności.
My już wybraliśmy, gdzie w tym roku spędzimy czas i już nie możemy się doczekać.

Chcemy Was zabrać na Wakacje z Jogą które odbędą się 6-12.08 w Beskidzie Małym w wyjątkowym ośrodku Mandala.

Joga na wakacje to świetny pomysł, aby zregenerować ciało i umysł oraz naładować akumulatory. Joga daje siłę, ale także wycisza i relaksuje. Bliskość lasu, przepiękny widok z okien i tarasu na Babią Górę dodają energii i wyciszają.  Spędź z nami ten czas!

Możesz z nami rozpocząć przygodę z jogą - w kameralnej grupie pomożemy Ci nauczyć się podstaw w bezpieczny sposób. Osoby które już ćwiczą zostaną poprowadzone zgodnie z ich tempem i możliwościami.

 

Co w programie:
2 x dziennie po  ok 1,5 h zajęć jogi Iyengara, pranayamy i relaksacji w dźwiękach mis
3 posiłki dziennie przygotowywane z ekologicznych produktów wg autorskich przepisów Cookaine
2 x warsztaty gotowania
2 x nauka i spacer Nordic Walking
masaże ajuwedyjskie
wieczorki filmowe
ognisko
miłe towarzystwo
Cena za cały wyjazd - pobyt w pokoju 3 osobowym: 1500 zł. 
Cena za pokój jednoosobowy 1900 zł.
10% zniżki dla tych z was co już z nami 'wakacjowali'
 Kameralna grupa max 15 osób.
Rezerwacja dokonuje się tylko po wpłacie zaliczki 600 zł, wpłata do 5 dni od rezerwacji na konto lub w klubie. Nr konta: LaLoba: 62114020040000300266747113 z dopiskiem "joga wyjazdowa"

Zaliczka nie będzie zwracana w przypadku rezygnacji z wyjazdu po 30.06. Reszta opłaty wymagana jest do zapłaty w klubie lub na miejscu.

 

Prowadząca:

Emilka2Emilka Figurniak - Pasjonatka i nauczycielka jogi (Yoga Siromani). Z wykształcenia mgr sztuki. Związana z jogą od 1996 roku. Nieustannie szlifuje swój warsztat pod okiem wybitnych nauczycieli z Europy, Indii i USA. Wieloletnia asystentka Konrada Kocota. Autorka programów ‘Joga i chromoterapia- harmonia w pracy czakramów’ oraz ‘Joga wyszczuplająca’. Podczas nauczania stawia na wiedzę naukową, połączoną z wsłuchiwaniem się w indywidualne potrzeby każdego z uczestników oraz stwarzanie dobrej atmosfery do wspólnej, radosnej praktyki. Emilka ma wiele talentów i pasji, podczas wyjazdu zaprasza także na masaże głowy. Jest to masaż wykonywany z użyciem olejów indyjskich masaż punktów refleksorycznych twarzy i głowy. Masaż ten stymuluje cyrkulację krwi, pobudza cebulki włosowe, zmniejsza problemy z zasypianiem, migrenami, oczyszcza zatoki, usuwa ból głowy i karku. Ma działanie głęboko odprężające i oczyszczające.Koszt sesji 50 zł. Zapisy na miejscu.

002Gotowanie i warsztaty kulinarne przygotuje Wawrzyniec i Beata Larysz, pasjonaci dobrej i naturalnej kuchni. Będzie na pewno smacznie, autorsko, kolorowo, zdrowo i w duchu slow food.

 

 

Zapraszamy po więcej informacji: tel: Beata: 602 603 789 lub e-mail:biuro@lalobacentrum.pl

Do zobaczenia na wakacjach.

Emilka, Beata i Wawrzyniec

Tak wygląda ośrodek mandala:

mandala jogawakazje z jogąsala do jogiośrodek mandala

Zarezerwuj!

więcej...

Masaże lecznicze

Masaż jest to leczenie dotykiem. Dobrze dobrany i przeprowadzony masaż sprawia człowiekowi ulgę, relaksuje, jest przeciwbólowy. Terapeuta podczas zabiegu-masażu powinien wprowadzać takie techniki aby człowiek poddawany zabiegowi miał to, czego mu potrzeba do lepszego funkcjonowania na co dzień w sferze fizycznej.

więcej...

Sauna na podczerwień

Sauna infrared to inaczej sauna na podczerwień. To sauna nowej generacji – dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii możemy korzystać z sauny szybciej i w niższej temperaturze.
Sauna infrared przypomina wyglądem i działaniem sauny tradycyjne, jednak różni się od nich zastosowanym źródłem ciepła – zamiast pieca elektrycznego są tu promienniki podczerwieni, które emitują biologicznie aktywną energię podczerwoną.

więcej...

LaLoba od Kuchni

<strong>Marokańska zupa</strong> z soczewicy z konfiturą z czerwonej cebuli
Przepis na życzenie uczestniczek warsztatów Jogi 21-22 lutego. Rozgrzewająca, aromatyczna zupa z niedocenianej soczewicy...
<strong>Tarta porowo-rozmarynowa</strong>
Na życzenie Drogich Pań przepis na tartę z wieczoru andrzejkowego. Ekonomiczna i bardzo pożywna tarta z popularnym porem....
Potreningowe <strong>brownie fasolowe</strong>
Już jakiś czas temu obiecałam przepis na zdrowe, bezcukrowe ciasto czekoladowe, które miałyście okazję kosztować w LaLobie przy okazji warsztatów jogi i urodzin...
<strong>Zdrowe chlebki</strong> z kaszy gryczanej i jaglanej
Chciałam Wam polecić znaleziony ostatnio przepis na bardzo zdrowe chlebki z kaszy gryczanej i jaglanej...

LaLoba od Kuchni

<strong>Marokańska zupa</strong> z soczewicy z konfiturą z czerwonej cebuli
Marokańska zupa z soczewicy z konfiturą z czerwonej cebuli

Przepis na życzenie uczestniczek warsztatów Jogi 21-22 lutego. Rozgrzewająca, aromatyczna zupa z niedocenianej...

<strong>Tarta porowo-rozmarynowa</strong>
Tarta porowo-rozmarynowa

Na życzenie Drogich Pań przepis na tartę z wieczoru andrzejkowego. Ekonomiczna i bardzo...

Potreningowe <strong>brownie fasolowe</strong>
Potreningowe brownie fasolowe

Już jakiś czas temu obiecałam przepis na zdrowe, bezcukrowe ciasto czekoladowe, które miałyście...

<strong>Zdrowe chlebki</strong> z kaszy gryczanej i jaglanej
Zdrowe chlebki z kaszy gryczanej i jaglanej

Chciałam Wam polecić znaleziony ostatnio przepis na bardzo zdrowe chlebki z kaszy gryczanej...

Klientki o nas

 

Moja „przygoda” z Lalobą trwa już przeszło trzy lata i nie chciałabym jej przerwać. Początek był prozaiczny: problemy z kręgosłupem zmotywowały mnie do szukania miejsca, w którym mogłabym bezpiecznie i systematycznie ćwiczyć w zakresie dostosowanym do swoich możliwości. Równocześnie chciałam miło spędzić czas poświęcony na ćwiczenia.
Odwiedziłam kilka klubów prowadzących różnorodne zajęcia ruchowe dla seniorów, aż w końcu dotarłam do Laloby i … zostałam.
W pierwszej chwili, oprócz bardzo miłego przyjęcia, ujęła mnie kameralność tego miejsca. Stopniowo poznawałam bogatą ofertę Klubu i utwierdzałam się w przekonaniu, że mój wybór to przysłowiowy „strzał w dziesiątkę”. Miła i profesjonalna kadra, ciekawie prowadzone zajęcia, cały wachlarz usług dodatkowych. Ciepła, rodzinna atmosfera, no i kameralność, która jest ważnym atutem kształtującym klimat tego miejsca.

Gorąco polecam.
Maja Radzik, 61 lat

Klientki o nas

Moja „przygoda” z Lalobą trwa już przeszło trzy lata i nie chciałabym jej przerwać. Początek był prozaiczny: problemy z kręgosłupem zmotywowały mnie do szukania miejsca, w którym mogłabym bezpiecznie i systematycznie ćwiczyć w zakresie dostosowanym do swoich możliwości. Równocześnie chciałam miło spędzić czas poświęcony na ćwiczenia.
Odwiedziłam kilka klubów prowadzących różnorodne zajęcia ruchowe dla seniorów, aż w końcu dotarłam do Laloby i … zostałam.
W pierwszej chwili, oprócz bardzo miłego przyjęcia, ujęła mnie kameralność tego miejsca. Stopniowo poznawałam bogatą ofertę Klubu i utwierdzałam się w przekonaniu, że mój wybór to przysłowiowy „strzał w dziesiątkę”. Miła i profesjonalna kadra, ciekawie prowadzone zajęcia, cały wachlarz usług dodatkowych. Ciepła, rodzinna atmosfera, no i kameralność, która jest ważnym atutem kształtującym klimat tego miejsca.

Gorąco polecam.
Maja Radzik, 61 lat

Dobierz odpowiednie zajęcia dla Siebie!

Praktyczny przewodnik po zajęciach, wykresy, charakterystyka zajęć, szczegółowe opisy, instruktorzy.

Harmonogram zajęć dla Seniorek

Aby się zapisać kliknij na wybrane zajęcia i wybierz zapisz się na zajęcia lub zadzwoń 666 290 33312 425 62 71


poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobota
9:00
10:00
17:30
18:00
19:30
20:30
21:00

poniedziałek

 • Forma50+ Gimnastyka

  Forma 50+ Vital

  Mocne ciało i ekspresja ruchu. Zajęcia z wykorzystaniem obciążeń zarówno taśm, ciężarków jak i własnego ciała. Wraz z wiekiem następuje spadek masy mięśniowej, a co za tym idzie osłabienie ciała. Właśnie trening z obciążeniem jest świetnym sposobem na odwrócenie tego stanu, na zwiększenie siły i poprawę niektórych problemów zdrowotnych. Zastosowane w treningu obciążenia sprzyja zatrzymywaniu wapnia i zapobiega zrzeszotnieniu kości, wspaniale kształtuje całe ciało. Trening wzmacniający, przeznaczony dla każdego kto chce posiadać jędrne, mocne  i sprawne ciało .
  9:00 do 10:00 Kasia Bartosiewicz

  Kasia Bartosiewicz

  people kasia

  Tempo 1/2
  Sala A
  zapisz się na zajęcia
 • Pilates 50+

  Specjalny, kompleksowy system ćwiczeń dzięki któremu usprawnisz kondycję całego kręgosłupa, mobilizując go i  wzmacniając mięśnie przykręgosłupowe jak i  te głęboko położone na dnie miednicy. Unikalna forma połączenia jogi i  ćwiczeń izometrycznych, których celem jest rozciągnięcie i  wzmocnienie wszystkich mięśni ciała bez ich nadmiernego rozbudowania, odciążenie kręgosłupa, poprawa postawy ciała, obniżenie poziomu stresu. Ruch połączony z  rytmem wdechów i  wydechów, wykonywany przy spokojnej, relaksacyjnej muzyce. Skuteczny sposób na smukłą sylwetkę. Ponadto jest to metoda mającą na celu stworzeniu równowagi w ciele. Jest treningiem „dobrego samopoczucia”. Wpływa na to jak wygląda ciało, jak je odczuwamy i  jak ono pracuje. Ćwiczenia bez stresu i  męki. Fizjoterapeuci i  osteolodzy określają tę metodę jako jedną z  najbezpieczniejszych form aktywności ruchowej. Zajęcia dla każdego, bez wglądu na wiek i  zaawansowanie. Ta forma ruchu jest bardzo bezpieczną formą polecaną także osobom po kontuzjach.

  18:00 do 19:00 Kasia Bartosiewicz

  Kasia Bartosiewicz

  people kasia

  Tempo 1
  Sala A
  zapisz się na zajęcia
 • Gimnastyka 50+ 19:30 do 20:30 Kasia Bartosiewicz

  Kasia Bartosiewicz

  people kasia

  Tempo 1/2
  Sala B
  zapisz się na zajęcia

wtorek

środa

 • Forma 50+Gimnastyka rehabilitacyjna 9:00 do 10:00 Roksana KrykAbsolwentka AWF w Krakowie i Policealnej szkoły Masażu na ulicy Królewskiej. Jej pasją jest praca z kobietami, szczególnie fizjoterapia kobiet w ciąży, uro-ginekologia i trening dna miednicy. Stara się stale poszerzać swoją wiedzę poprzez kursy i szkolenia z zakresu jej zawodu. Jej celem  jest zarażanie ludzi pasją i optymizmem. Ważna jest dla niej również pozytywna atmosfera na ćwiczeniach, jednak szczególną wagę przywiązuje do jakości zajęć i prowadzenia ich na najwyższym poziomie.
  Tempo 1
  Sala A
  zapisz się na zajęcia
 • Gimnastyka 50+ 17:30 do 18:30 Diana Grasza
  Tempo 1/2
  Sala B
  zapisz się na zajęcia

czwartek

 • Forma50+ Gimnastyka

  Forma 50+ Vital

  Mocne ciało i ekspresja ruchu. Zajęcia z wykorzystaniem obciążeń zarówno taśm, ciężarków jak i własnego ciała. Wraz z wiekiem następuje spadek masy mięśniowej, a co za tym idzie osłabienie ciała. Właśnie trening z obciążeniem jest świetnym sposobem na odwrócenie tego stanu, na zwiększenie siły i poprawę niektórych problemów zdrowotnych. Zastosowane w treningu obciążenia sprzyja zatrzymywaniu wapnia i zapobiega zrzeszotnieniu kości, wspaniale kształtuje całe ciało. Trening wzmacniający, przeznaczony dla każdego kto chce posiadać jędrne, mocne  i sprawne ciało .
  9:00 do 10:00 Małgosia Leśniak

  Małgosia Leśniak

  people malgosia

  Tempo 1/2
  Sala A
  zapisz się na zajęcia
 • Gimnastyka 50+ z treningiem dna miednicy 19:30 do 20:30 Dominika LalikFizjoterapeutka, instruktor fitness oraz nauczyciel metody Pilates, obecnie studentka IV roku Fizjoterapii na krakowskim AWF-ie. Uczestniczka wielu kursów i szkoleń z zakresu fitness, a także metody Pilates. Obecnie, jest w trakcie kursu instruktora treningu personalnego. Zdrowy i aktywny styl życia towarzyszy jej od najmłodszych lat, a zwłaszcza taniec, który odegrał w jej życiu wielką rolę. Podczas zajęć zwraca szczególna uwagę na technikę wykonywanych ćwiczeń, które łączy w kompleksowy i zdrowy trening. Przyznaje, że praca instruktora sprawia dużo radości, szczególnie kiedy widzi efekty ćwiczeń u klientów.
  Tempo 1/2
  Sala B
  zapisz się na zajęcia
 • Pilates z treningiem dna miednicy 20:30 do 21:30 Dominika LalikFizjoterapeutka, instruktor fitness oraz nauczyciel metody Pilates, obecnie studentka IV roku Fizjoterapii na krakowskim AWF-ie. Uczestniczka wielu kursów i szkoleń z zakresu fitness, a także metody Pilates. Obecnie, jest w trakcie kursu instruktora treningu personalnego. Zdrowy i aktywny styl życia towarzyszy jej od najmłodszych lat, a zwłaszcza taniec, który odegrał w jej życiu wielką rolę. Podczas zajęć zwraca szczególna uwagę na technikę wykonywanych ćwiczeń, które łączy w kompleksowy i zdrowy trening. Przyznaje, że praca instruktora sprawia dużo radości, szczególnie kiedy widzi efekty ćwiczeń u klientów.
  Tempo 1
  Sala B
  zapisz się na zajęcia

piątek

 • Forma50+ Pilates Rehabilitacyjny + trening mięśni dna miednicy 10:00 do 11:00 Dominika LalikFizjoterapeutka, instruktor fitness oraz nauczyciel metody Pilates, obecnie studentka IV roku Fizjoterapii na krakowskim AWF-ie. Uczestniczka wielu kursów i szkoleń z zakresu fitness, a także metody Pilates. Obecnie, jest w trakcie kursu instruktora treningu personalnego. Zdrowy i aktywny styl życia towarzyszy jej od najmłodszych lat, a zwłaszcza taniec, który odegrał w jej życiu wielką rolę. Podczas zajęć zwraca szczególna uwagę na technikę wykonywanych ćwiczeń, które łączy w kompleksowy i zdrowy trening. Przyznaje, że praca instruktora sprawia dużo radości, szczególnie kiedy widzi efekty ćwiczeń u klientów.
  Tempo 1
  Sala A
  zapisz się na zajęcia

kolor obrazuje intensywność zajęćMiejsce Przyjazne Seniorom

Doceniono nas w 2011, 2012, 2013 i 2014 roku.
Dziękujemy.

miejsceps

LaLoba Centrum Kobiet © 2015 | Projekt i wykonanie Wawrzyniec Larysz