Najczęściej zadawane pytania

Kliknij na pytanie, żeby zobaczyć odpowiedź

Nigdy nie ćwiczyłam, od czego zacząć?
Od rozmowy z Recepcjonistką. Nasz personel jest doświadczony i profesjonalny - doradzi Ci jakie zajęcia będą dla Ciebie najlepsze. W przypadku ew. schorzeń i kontuzji umówi Cię w dogodnym terminie na konsultację z rehabilitantką, która dobierze dla Ciebie odpowiednie ćwiczenia, zajęcia oraz ich częstotliwość.
Czy na zajęcia przychodzą również mężczyźni?
Nie. LaLoba to miejsce dla Kobiet. Kadra instruktorska też jest w przeważającej większości kobieca. Zobacz w zakładce Nasi Profesjonaliści.
Chcę skorzystać z klubu po raz pierwszy, czy mogę na próbę wejść bezpłatnie?
Oczywiście. Dla nowych klientek przygotowaliśmy nawet dwu godzinne wejście, niekoniecznie jednego dnia. Zgłoś chęć udziału wypełniając formularz na stronie. Zapraszamy.
Czy przy zakupie karnetu muszę się decydować na które zajęcia będę chodzić?
Nie. Karnet nie jest przypisany do żadnych konkretnych zajęć. Możesz wybierać dowolnie, czy danego dnia pójdziesz np. na Jogę, FatBurning czy skorzystasz z urządzeń wyszczuplających VacuActiv® VibraActiv® RollingStar® czy sauny.
Czy w LaLobie muszę podpisywać umowę roczną lub płacić opłaty członkowskie?
Nie. w LaLobie nie ma systemu opłat jak w większości sieciowych klubów fitness. Koszty jakie ponosisz to jedynie koszt karnetu, oraz opłata 5 zł za wydanie Twojej Karty LaLoba. Dzięki karcie możesz się zapisywać na zajęcia. Umowę roczną podpisujesz tylko w tedy gdy zdecydujesz się na zakup 12 miesięcznego karnetu, co nawiasem mówiąc jest bardzo korzystne.
Czy karnet upoważnia mnie także do korzystania z sauny czy urządzeń wyszczuplających
Tak, karnety LaLoba Centrum są wejściami tzw Open - to ty wybierasz z czego korzystasz danego dnia. Każdorazowo można wykorzystać jedno wejście na wybraną aktywność. Łączenie ze sobą aktywności wymaga odkreślenia kolejnego wejścia.
Czy muszę rezerwować zajęcia? O ile wcześniej?
Tak. Na zajęcia wieczorne oraz poranną Jogę, na które jest najwięcej chętnych, najlepiej zapisać się 2-3 dni wcześniej. Popołudniowe zajęcia dla Pan 50+ odbywają się w kameralnym gronie do 7 oób, więc lepiej jest je też wcześniej rezerwować.
W jaki sposób mogę się zapisywac na zajęcia i urządzenia?
Najprościej jest przez system rezerwacji na naszej stronie. Możesz też skorzystać z przycisku Rezerwuj teraz na Facebooku. Zawsze możesz wysłać zwykłego maila na adres rezerwacja@lalobacentrum.pl lub zadzwonić tel. 666 290 333 lub 12 425 62 71  
Nie mogę przyjść na zajęcia. Czy powinnam odwołać swoją obecność?
Tak. Nieobecność na zajęciach na Sali A należy zgłosić najpóźniej na dwie godziny przed zajęciami, w których nie będziesz mogła uczestniczyć. Nieobecność na zajęciach organizowanych w Sali B należy zgłosić najpóźniej do godziny 23 dnia poprzedzającego. W przypadku nieobecności na zarezerwowanych, a nieodwołanych zajęciach w wyznaczonym czasie, nastąpi potrącenie należności za zajęcia z wykupionego karnetu lub potrącenie z zaliczki na karcie w wysokości 15 zł, dotyczy także osób korzystających z innych systemów opłat niż karty klubowe. W przypadku nieodwołania rezerwacji, Centrum zastrzega sobie prawo do odmowy kolejnych rezerwacji.
Nie wykorzystałam kilku wejść z karnetu, czy mogę to zrobić w następnym miesiącu?
Tak, nasze klientki mają możliwość przepisania max 5 niewykorzystanych wejść tylko do następnego karnetu pod warunkiem zakupu następnego maksymalnie do tygodnia po wygaśnięciu poprzedniego. Nowy karnet powinien być taki sam jak poprzedni.
Czy istnieje możliwość przedłużenia karnetu?
Nie ma możliwości przedłużenia karnetu. Istnieje możliwość zawieszenia karnetu krótkoterminowego na max 1 tydzień w przypadku choroby pod warunkiem zgłoszenia tego faktu na początku trwania choroby. Nie przedłużamy karnetów jeśli klientka zgłosi nam chorobę po jej fakcie Podczas pierwszego wejście po chorobie należy nam przedstawić L4.
Czy mogę spóźnić się na zajęcia?
jedynie 5 minut po rozpoczęciu zajęć można do nich dołączyć. Zajęcia zawsze rozpoczynają się rozgrzewką więc ze względu na własne zdrowie nie można do nich przystąpić później.
Zgubiłam kartę członkowską, czy mogę wyrobić nową?
Zgubienie lub zniszczenie karty obliguje cię do wyrobienia nowej. Zgłoś się do recepcji, koszt wydania nowej karty to 15 zł.
Mam kartę MultiSport®. Czy akceptujecie tego typu karty? Na jakie zajęcia?
Oczywiście. Akceptujemy karty Multisport®. Posiadając taką kartę możesz korzystać ze wszystkich zajęć oraz sauny. Na urządzenia wyszczuplające otrzymasz 30% rabatu. Aby móc się rezerwować na zajęcia musisz również posiadać Kartę LaLoba, którą przy pierwszej wizycie otrzymasz w recepcji. Pamiętaj o okazywaniu przy każdym wejściu dokumentu ze zdjęciem. Akceptujemy również karty OKSystem® FitFlex® FitProfit® MyBenefit®.
Chciałabym przyjść z dzieckiem na zajęcia dla dzieci. Czy dziecko powinno mieć buciki na zmianę?
Tak, podobnie jak na wszystkie inne zajęcia w klubie konieczne są buty na zmianę.
Jakie buty powinnam mieć na zajęcia Forma50+ i zajęcia dla seniorek?
Proszę zabrać ze sobą buty sportowe typu "adidasy" lub podobne. Koniecznie na zmianę. Pań nie zmieniających obuwia nie możemy wpuszczać na zajęcia.
Czy na PIlates mam zabrać buty sportowe?
Nie, na Pilatesie, podobnie jak na Jodze i innych zajęciach mentalnych ćwiczymy boso, lub w skarpetkach.
Chcę skorzystać z usług Gabinetu Kosmetyki i Wellnes. W jakich godzinach jest czynny?
Gabinet jest czynny w poniedziałki i czwartki od 8.00 do 15.oo, w pozostałe dni po południu od 15.00 do 22.00.

Masz pytanie? Zadaj jeLaLoba Centrum Kobiet © 2015 | Projekt i wykonanie Wawrzyniec Larysz