Terapia dla kobiet w ciąży

Terapia dla kobiet w ciąży

240 zł

Pakiet "Minimum" 3 wejścia 30 min + 1 x tapy.
Pakiet przeznaczony szczególnie dla kobiet, które zmagają się z bólem kręgosłupa, cierpnącymi dłońmi, obrzękiem stóp i innymi dolegliwościami często pojawiającymi się w okresie ciąży

210 zł dla Pań posiadających Kartę

370 zł

Pakiet "Optimum"5 wejść 30 min + 1 x taping
Pakiet przeznaczony szczególnie dla kobiet, które chciałyby poprawić postawę, popracować nad skutkami przebytych urazów, miewają bóle kręgosłupa, cierpnące dłonie, obrzęki stóp i inne dolegliwości często pojawiające się w ciąży.

320 zł dla Pań posiadających Kartę

550 zł

Pakiet "Komfort" - 8 wejść 30 min + 2 x taping

Pakiet przeznaczony szczególnie dla kobiet, które chciałyby poprawić postawę, popracować nad skutkami przebytych urazów, miewają bóle kręgosłupa, cierpnące dłonie, obrzęki stóp i inne dolegliwości często pojawiające się w ciąży. A także chciałyby indywidualnie przygotować się do porodu pod „okiem” terapeuty.

480 zł dla Pań posiadających Kartę

Indywidualne przygotowanie do porodu

750zł8 spotkań + 4 masaże + 4 x tapy

Dla kobiet które chciałyby indywidualnie przygotować się do porodu ćwicząc pod „okiem” doświadczonej rehabilitantki (opcja wymiany na terapię manualną), chcą jak najlepiej zadbać o siebie i dziecko w czasie ciąży i przygotować się do bycia mamą. Zajęcia z fizjoterapeutą obejmują krótką część teoretyczną oraz zajęcia praktyczne z instruktorem. W czasie cyklu spotkań – uczestniczka otrzymuje konspekt z podsumowaniem przedstawionych treści.

690 zł dla osób posiadających kartę klubową


Zapytaj o Kartę LaLoba. To również sposób na zmniejszenie kosztów treningu personalnego!

LaLoba Centrum Kobiet © 2015 | Projekt i wykonanie Wawrzyniec Larysz